От головной боли таблетки украина

 Таблетки від головного болю

Головний біль є найпоширенішим болем в людському організмі. Вона приносить великий дискомфорт і багато неприємних відчуттів в житті кожної людини. І таблетки не завжди допомагають. Щоб з’ясувати причину головного болю і як її лікувати, необхідно обов’язково відвідати лікаря, він призначить ефективні препарати від головного болю. Однак багато хто з нас не поспішають йти до лікаря, і вважають за краще займатися самолікуванням, що дуже небезпечно для здоров’я і життя.

Які є ліки від головного болю

Для того щоб призначити лікування, потрібно знати причину головного болю. Ось кілька головних причин:

             1.Стресс

             2. Захворювання шийних хребців, остеохондроз

             3. Застуда

У тому випадку якщо біль з’явилася внаслідок хвилювання або перевтома, то можна вийти на вулицю, прогулятися на свіжому повітрі, полежати в тиші, поспати, або покласти холодний компрес на голову. Однак якщо біль не вщухне, то на допомогу стануть таблетки від головного болю, які призначив вам ваш лікуючий лікар. Щоб лікування пройшло більш ефективно і результативно, необхідно також дотримуватися кількох правил: правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя, регулярно займатися фізичними навантаженнями, не перевтомлюватися, уникати стресових ситуацій, відмовтеся від шкідливих звичок.

Які є препарати від головного болю

Правильно підібрані ліки, які зможуть зняти головний біль максимально швидко і ефективно. До таких препаратів можна віднести: Аспірин, Диклофенак, Ібупрофен, Індометацин, Кетопрофен, Напроксен. Їх потрібно приймати після їжі і запивати великою кількістю води. Однак такі препарати протипоказані при вагітності і годуванні, алергії, якщо є серцева недостатність або гіпертонічна хвороба.Source: www.add.ua

Добавить комментарий